להזמנות ושירות לקוחות:

077-9300876

 ראשי | אודות | קופונים | כתבות| המלצות | תקנון | צור קשר

    משלוחים חינם בקניה באתר מעל 500 ₪
לא כולל מוצרי ריהוט, בכפוף לתקנון


חיפוש :
26/9/2017
עד השנה בוצעו מבחני הריסוק של כסאות בטיחות אמריקאים רק על ידי ה-Consumer Reports (אתר בתשלום). למרות המקצוענות והדייקנות שבה נערכו המבחנים, חסר בהם מימד הנסיון אישי של משתמש רגיל כגון הורה או סבא/סבתא שלא מתמחה בהתקנות ונאלץ להתמודד בכל יום עם חוסר הידידותיות והאינטואיטיביות של התקנת כסאות בטיחות.

27/4/2017
ראוי להגן על ילדים בכל נסיעה ובכל מושב , בכל רכב שבו מותקנת חגורת בטיחות, בלי קשר להוראות החוק.

27/4/2017
מושבי בטיחות לתינוקות עד גיל שנה לפחות (משקל של 9 ק"ג) עד גיל שנה לפחות ומשקל של 9 ק"ג, יש להסיע את התינוק נגד כיוון הנסיעה במושב בטיחות המתאים לכך.

27/4/2017
חגורות הבטיחות הן אחד האמצעים היעילים ביותר להקטנת פגיעה ביושבי הרכב בעת תאונה. הן מיועדות למנוע מיושבי הרכב לפגוע בחלקים קשים בחלל הרכב. המצאותן של כריות לא רק שלא פוטרת מחגירת חגורות, אלא אף מחייבת ביתר שאת את חגירת החגורות. בעת תאונה, אפילו קלה יחסית, נפתחות הכריות במהירות רבה והמכה שלהן עלולה לגרום לפציעה ובמקרים נדירים גם למוות. לעומת זאת, צירוף של חגורות הבטיחות וכריות אוויר מוכיח עצמו כיעיל ביותר והציל חיים רבים!

27/4/2017
מה חשוב לנו יותר, משמירה על בטיחותו של הילד שלנו? אחרי הכל, הילד שלנו הוא הדבר החשוב ביותר לנו, אז אנו נעשה הכל כדי לשמור עליו, בוודאי כאשר הוא קטן, ואין הוא יכול לעשות זאת בעצמו.

27/4/2017
מאת עפרה ליאור, עוסקת בליווי הדרכה ואימון אישי של זוגות שנמצאים בטיפולי פוריות בדגש על שילוב נכון עם העבודה והקריירה המקצועית, היחסים בין בני הזוג, המשפחה וחיי החברה

27/4/2017
טחורים- ורידים נפוחים באזור פי הטבעת או החלחולת- היא אחת התופעות המטרידות יותר מאלו הנלוות להריון, היא יכולה גם להופיע אחרי הלידה. הטחורים יכולים להיות חיצוניים או פנימיים. טחורים נפוחים מאד, מדממים וכואבים דורשים טיפול רפואי ללא דיחוי. במקרים חמורים פחות, ניתן לטפל בטחורים ובעצירות בשיטות אחרות, המתבססות על תזונה נכונה, נשימה, שיפור היציבה וצמחי מרפא למיניהם.

27/4/2017
איך עשיתי את השינוי הזה? החלטתי ללמוד את הנושא.כאשר יש לך ידע יש לך כוח,שליטה. בלידה הראשונה גיליתי שמה שהכי היה חסר לי הוא השליטה,איבדתי שליטה על הלידה, על הגוף,הרופאים חתכו,הוציאו ילד ואני לא הייתי שם למעשה,הגוף שלי עבר משהו והנפש היתה במקום אחר וכך ההורות הראשונית שלי נראתה. במקום להנות מהילד שלי הייתי באבל על הגוף שאיכזב,הייתי בדיכאון ולא היית מסוגלת להתחבר לילד.

27/4/2017
מבחני הריסוק לתקנים מורכבים ממספר בדיקות: התנגשות חזיתית בקיר והתנגשות אחורית בקיר במהירות 50 קמ"ש. בדיקות שחיקת המוצר כתוצאה משימוש מרובה אלפי פעמים פותחים וסוגרים את האבזם סימון ברור ונכון של מדבקות האזהרה

27/4/2017
יועצת הנקה IBCLC, מדריכת קורס הכנה ללידה, דולה, מנחת קבוצות אמהות ותינוקות הבכי הוא כלי התקשורת העיקרי שיש לתינוק. בכי יכול לסמן רעב, עייפות, אי-נוחות מטיטול מלא, אי נוחות מחימום יתר או להיפך, צורך פיזיולוגי להמשך במציצה אחרי האכילה, כאב (למשל כאבי בטן או שיניים), צורך בהחזקה, ולפעמים פשוט מטען רגשי שהתינוק צריך לפרוק המשתחרר בבכי. תינוקות בוכים בממוצע בין שעה לשלוש שעות ביממה בתקופה הראשונה.

27/4/2017
כמו בכל התחומים הקשורים להתפתחות הילד, גם לרכישת השפה קיימות "נורמות". זאת אומרת, קיים סדר רכישה צפוי של רכיבים שפתיים, כמו אוצר מילים, תחביר ודיקדוק. גם קצב הרכישה שלהם הוא ידוע. כך אפשר להעריך את היכולות השפתיות של הילד, ולקבוע האם הוא מתקדם כנדרש, "לפי הנורמה", או שמא התפתחותו מעוכבת.

2all בניית אתרים