חיפוש :

כסאות בטיחות

מה חשוב לנו יותר, משמירה על בטיחותו של הילד שלנו? אחרי הכל, הילד שלנו הוא הדבר החשוב ביותר לנו, אז אנו נעשה הכל כדי לשמור עליו, בוודאי כאשר הוא קטן, ואין הוא יכול לעשות זאת בעצמו.


שמירה על בטיחותו של הילד, אומרת בראש ובראשונה, רכישת מוצרים שיאפשרו לשמור על הילד, הוא כיסא בטיחות 

לצערנו הרב, המקום הכי לא בטוח לילד הוא על הכביש, לעיתים במכונית שלנו. לא משנה כמה לאט ניסע, תמיד יכול לבוא מישהו ולפגוע בנו, אפילו פגיעה קלה, אשר תגרום נזק לילד, אם הוא לא יישב בצורה בטוחה במכונית שלנו. ישיבה בצורה בטוחה במכונית, זאת אומרת, ישיבה בכיסא בטיחות שמתאים לו.

 

אז כיצד רוכשים כיסא בטיחות שמתאים לילד? זה מתחיל עם התאמות לגודל. הכיסא חייב להיות מותאם לגודלו של הילד. הוא חייב להיות קל לקשירה, הן מאחור והן מקדימה, למרות שעדיף תמיד, לקשור את הילד במושב האחורי עם כיסא בטיחות ולא מקדימה. הכיסא חייב להיות עם מספר מצבי ישיבה ושכיבה, על מנת שהילד יוכל לשבת או לשכב בנוח.

 

הרצועות שקושרות את כיסא הבטיחות אל המושב, חייבות להיות גבוהות מגובה כתפי הילד, גב המושב חייב להיות גבוה מאוזניו. והכיסא צריך להיות בעל חמש נקודות אחיזה שונות. הכיסא צריך לשבת בצורה נוחה על המושב, לא בולטת מדי, בצורה חזקה, אשר לא תאפשר לו לזוז, על מנת שהילד לא ייפול.

 

רכישת כיסא בטיחות, חייבת להיעשות בהתאם לתקנים האמריקאיים והאירופאים. אסור לרכוש כיסא יד שנייה, ובוודאי לא קשה שלא מעניק בטיחות מרבית לילד. אחרי שרכשתם כיסא בטיחות, אתם יכולים לקחת אותו איתכם ברכב, אך תזכרו, כיסא בטיחות הוא רק דבר אחד ששומר על הילד, נהיגה זהירה מצדכם היא הדבר השני שישמור עליו.

2all בניית אתרים