קינג בייבי בית שאן הרשת הזולה והטובה למוצרי תינוקות. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב ואיכותי של מוצרים לתינוקות וציוד לתינוקות ממיטב החברות בארץ ובעולם במחירים אטרקטיבים ומוזלים! 
כאן תוכלו למצוא: עגלות תינוק, טיולונים, טרמפולינות, כסאות אוכל ובטיחות, וכמובן צעצועים לתינוקות ממיטב החברות והמותגים המפורסמים ביותר!

מושבי בטיחות לתינוקות עד גיל שנה לפחות (משקל של 9 ק"ג) עד גיל שנה לפחות ומשקל של 9 ק"ג, יש להסיע את התינוק נגד כיוון הנסיעה במושב בטיחות המתאים לכך.
חגורות הבטיחות הן אחד האמצעים היעילים ביותר להקטנת פגיעה ביושבי הרכב בעת תאונה. הן מיועדות למנוע מיושבי הרכב לפגוע בחלקים קשים בחלל הרכב. המצאותן של כריות לא רק שלא פוטרת מחגירת חגורות, אלא אף מחייבת ביתר שאת את חגירת החגורות. בעת תאונה, אפילו קלה יחסית, נפתחות הכריות במהירות רבה והמכה שלהן עלולה לגרום לפציעה ובמקרים נדירים גם למוות. לעומת זאת, צירוף של חגורות הבטיחות וכריות אוויר מוכיח עצמו כיעיל ביותר והציל חיים רבים!
מה חשוב לנו יותר, משמירה על בטיחותו של הילד שלנו? אחרי הכל, הילד שלנו הוא הדבר החשוב ביותר לנו, אז אנו נעשה הכל כדי לשמור עליו, בוודאי כאשר הוא קטן, ואין הוא יכול לעשות זאת בעצמו.
טחורים- ורידים נפוחים באזור פי הטבעת או החלחולת- היא אחת התופעות המטרידות יותר מאלו הנלוות להריון, היא יכולה גם להופיע אחרי הלידה. הטחורים יכולים להיות חיצוניים או פנימיים. טחורים נפוחים מאד, מדממים וכואבים דורשים טיפול רפואי ללא דיחוי. במקרים חמורים פחות, ניתן לטפל בטחורים ובעצירות בשיטות אחרות, המתבססות על תזונה נכונה, נשימה, שיפור היציבה וצמחי מרפא למיניהם.
איך עשיתי את השינוי הזה? החלטתי ללמוד את הנושא.כאשר יש לך ידע יש לך כוח,שליטה. בלידה הראשונה גיליתי שמה שהכי היה חסר לי הוא השליטה,איבדתי שליטה על הלידה, על הגוף,הרופאים חתכו,הוציאו ילד ואני לא הייתי שם למעשה,הגוף שלי עבר משהו והנפש היתה במקום אחר וכך ההורות הראשונית שלי נראתה. במקום להנות מהילד שלי הייתי באבל על הגוף שאיכזב,הייתי בדיכאון ולא היית מסוגלת להתחבר לילד.
מבחני הריסוק לתקנים מורכבים ממספר בדיקות: התנגשות חזיתית בקיר והתנגשות אחורית בקיר במהירות 50 קמ"ש. בדיקות שחיקת המוצר כתוצאה משימוש מרובה אלפי פעמים פותחים וסוגרים את האבזם סימון ברור ונכון של מדבקות האזהרה
יועצת הנקה IBCLC, מדריכת קורס הכנה ללידה, דולה, מנחת קבוצות אמהות ותינוקות הבכי הוא כלי התקשורת העיקרי שיש לתינוק. בכי יכול לסמן רעב, עייפות, אי-נוחות מטיטול מלא, אי נוחות מחימום יתר או להיפך, צורך פיזיולוגי להמשך במציצה אחרי האכילה, כאב (למשל כאבי בטן או שיניים), צורך בהחזקה, ולפעמים פשוט מטען רגשי שהתינוק צריך לפרוק המשתחרר בבכי. תינוקות בוכים בממוצע בין שעה לשלוש שעות ביממה בתקופה הראשונה.
כמו בכל התחומים הקשורים להתפתחות הילד, גם לרכישת השפה קיימות "נורמות". זאת אומרת, קיים סדר רכישה צפוי של רכיבים שפתיים, כמו אוצר מילים, תחביר ודיקדוק. גם קצב הרכישה שלהם הוא ידוע. כך אפשר להעריך את היכולות השפתיות של הילד, ולקבוע האם הוא מתקדם כנדרש, "לפי הנורמה", או שמא התפתחותו מעוכבת.
logo בניית אתרים