קינג בייבי בית שאן הרשת הזולה והטובה למוצרי תינוקות. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב ואיכותי של מוצרים לתינוקות וציוד לתינוקות ממיטב החברות בארץ ובעולם במחירים אטרקטיבים ומוזלים! 
כאן תוכלו למצוא: עגלות תינוק, טיולונים, טרמפולינות, כסאות אוכל ובטיחות, וכמובן צעצועים לתינוקות ממיטב החברות והמותגים המפורסמים ביותר!

תקנון

ברוכים הבאים לאתרwww.kingbaby.co.il  השייך ונמצא בבעלותה של חברת קינג בייבי בע"מ, ח.פ 043381938. החברה קיימת ופועלת מזה 65 שנה ולה ניסיון רב וידע מקצועי שנרכש במהלך שנות פעילותה. חזונה של החברה הוא מכירת מוצרים לתינוקות ולגיל הרך תוך הקפדה על שירות אישי ומקצועי ואמינות שהם ערכי הדגל שלנו, לפיכך הרחיבה החברה את פעילותה למרחב האינטרנט והקימה חנות אינטרנטית וירטואלית מקוונת קלה ונוחה למשתמש.

בגלישה באתר או ברכישת אחד או יותר ממוצריו הנך מסכים לנהוג בהתאם לתקנון זה ועל כן הנך מתבקש לקרוא אותו בתשומת לב. אם אינך מסכים לאחד מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות בו שימוש.

לתשומת לבכם החברה רשאית להפסיק או לחדש מעת לעת סעיף זה או אחר מתוך התקנון ללא כל הודעה מוקדמת אשר יכנס לתוקף מרגע פרסומו באתר. כל הנאמר בתקנון זה מתייחס כמובן לשני המינים וכתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

קינג בייבי הינה הרשת הותיקה למכירת מוצרים לגיל הרך, אנו משתדלים לספק את מוצרינו ע"פ דרישת היצרן, ולפי תו תקן ישראלי, 

חשוב לדעת שלעתים יש עדכונים ושינויים בתו תקן היצרן ולכן יתכן שינוי, הוספה או גריעה מחלקיו של המוצר 

אנו משתדלים לעדכן זאת בתקנון האתר.


בהתאם לנסיבות וביקש הלקוח להגיע איתנו לבית משפט,

נבקש להישפט בתחום שיפוטה של העיר בית שאן, בה נמצאת ומתקיימת פעילותה של חנותנו.


תנאי רכישת מוצרים באתר

רכישת מוצרים באתר תתאפשר באמצעות כרטיס אשראי בלבד שהינו בבעלות הרוכש כאשר הוא עומד בכל אחד מהתנאים שלהלן:

·         הרוכש לא הוכרז כפסול דין והינו בגיר (בן 18 ומעלה) ו/או תאגיד המאוגד כדין.

·         חברת האשראי אישרה את ביצוע העסקה.

·         הרוכש הוא בעליה של תיבת דואר אלקטרוני (Email) פעילה.

·         המוצרים שברצונך לרכוש קיימים וזמינים במלאי.

·         כתובת המען נמצאת בישראל וקיימת במפת החלוקה של דואר ישראל, החברה לא תספק מוצרים מחוץ למדינת ישראל.

תהליך רכישת מוצרים באתר:

כדי לבצע הזמנה של מוצר באתר יתבקש הרוכש לספק את הפרטים הבאים – שם פרטי ושם משפחה, טלפון ראשי, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני פעילה שהיא בבעלותו של הרוכש, פרטי אמצעי תשלום. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת החברה. בעת ביצוע ההזמנה מסכים הרוכש שהפרטים אשר מסר מדויקים.

במידה והפרטים אשר נמסרו באתר אינם מדויקים או חסרים, רשאית החברה לבטל את הזמנתו. מסירת פרטים שקריים בכוונת תחילה הינם בחזקת עבירה פלילית וכי כנגד מי שמסרם עלולים להיפתח הליכים משפטיים אזרחיים ופליליים.

בעת ביצוע ההזמנה מצהיר הרוכש כי כרטיס האשראי שבבעלותו הונפק כדין ושייך לו או לחברה בשמה הוא מבצע את העסקה, כמו כן הוא מצהיר שכרטיס האשראי נמצא בתוקף וכי הוא מוסמך לבצע את הרכישה והוא ערב אישית לפעולתו באתר.

רכישת מוצר באתר היא בהתאם לפרטי המוצר המופיעים באתר ובמחיר המפורט למוצר הרלוונטי, עד גמר המלאי. אישור פעולת הרכישה מותנה, בין היתר, בקיומו של המוצר במלאי. גם במידה ולא צוין באתר, כי המוצר אינו קיים במלאי ואף אם לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע הרכישה,

לא תהא החברה מחויבת באספקת המוצר ולרוכש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה, בכפוף לכך שהחברה תודיע לו על אי זמינות המוצר במלאי. במידה ונודע לחברה כי המוצר אשר נרכש אינו זמין/חסר במלאי רשאית החברה להודיע על כך לרוכש תוך 3 ימי עסקים ולהציע לו מוצר חלופי או החזר כספי מלא.

בעת ביצוע ההזמנה רשאית החברה לבדוק את פרטי כרטיס האשראי של הרוכש מול חברת האשראי, במידה ואומתו פרטיו והתקבל אישור ישלח מייל ללקוח כי הפעולה אושרה והיא נרשמה במחשבי החברה.

עסקת המכירה תושלם רק לאחר שיתקבל אישור חברת האשראי ובכפוף כאמור להימצאות המוצר במלאי. אם לא נתקבל אישור מחברת האשראי ישלח מייל לרכוש שהזמנתו לא בוצעה. במסירת כתובת המייל מסכים הרוכש לקבל הודעות דואר לתיבת הדואר שלו.

מדיניות משלוחים

החברה תספק את המוצרים המפורטים בהזמנה לכתובת שסופקה בהזמנה בתנאי שכל המוצרים המופיעים בהזמנה שולמו במלואם.

שרותי המשלוח יבוצעו באמצעות חברת צ'יטה שליחויות, בהתאם ובכפוף לתקנון המשלוחים של צ'יטה. לנוחיותכם מצורף אתר הבית של צ'יטה www.chitadelivery.co.il . המוצר ישלח תוך 10 ימי עסקים שיחשבו החל ממועד אימות ואישור התשלום מחברת האשראי.

לרשותכם מספר אפשרויות למשלוח

·         איסוף עצמי מהחנות הנמצאת ברחוב שאול המלך 85 בית שאן.

·         משלוח עד הבית אשר טווח מחירו ינוע בין משלוח חינם ל-39 שקלים.

·         משלוח לנקודת חלוקה – משלוח לנקודת דואר עד 1 ק"מ מביתו של הרוכש בעלות של 25 שקלים.

·         משלוח מהיר לא כולל יום ההזמנה מרגע איסוף חברת משלוחים בעלות של 49 שקלים.

·         הובלה והתקנה למיטות ושידות – מיטה בלבד בעלות של 150 ₪

·         הובלת שידה 250 ₪
 הובלה והתקנה למיטה ושידה בלבד בעלות 350 

·         במידה וקיימת חריגה בעלות המשלוח מתחייבת החברה להודיעה על כך לרוכש.
 כורסאות הנקה 150
 
הובלה מעל לקו הירוק בתוספת תשלום במידה והלקוח אינו מעוניין הלקוח יכול לבטל 

·         במשלוח שעלותו 500 ₪ ומעלה החברה תספק שליח חינם בדואר עד 14 יום עבור סל הקניות(לא כולל הובלה והתקנה של ריהוט)
אין אחריות למוצרי ריהוט ללא הובלה והרכבה על ידי חברת הרהיטים
משלוח דואר מרגע איסוף חברת הדואר - זמן אספקה 14 ימי עסקים מיום איסוף המוצר 

תנאי המשלוח

·         אם סך משקלם של המוצרים אינו עולה על 25 ק"ג

·         סל המוצרים לא כולל ריהוט שלגביו חלה חובת התקנה.

·         סל המוצרים אינו כולל חבילה מוחרגת (לגבי מוצר או יותר אשר חרגו ממשקל ההזמנה תצוין הערה על כך בדף ההזמנה).

·         תשלום עבור משלוח יבוצע באמצעות כרטיס אשראי ויהיה כלול בתשלום עבור המוצרים, התשלום עבור המשלוח לא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, למעט אם בוטלה העסקה בעקבות פגם או חוסר התאמה או באם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

·         החברה תעשה ככל הניתן על מנת לספק את המוצרים במועד לכתובת אשר צוינה בהזמנה. החברה אינה אחראית לכל עיכוב שהוא מפאת נסיבות שאינן בשליטתה כמו: שביתה, עיצומים וכדומה.

·         באזורים מרוחקים או מוגבלים מבחינה ביטחונית רשאית החברה למסור את המוצרים לרוכשים במקום סמוך ומקובל על שני הצדדים וכן היא יכולה לגבות תשלום נוסף מעבר לתשלום הרגיל עבור המשלוח.

·         במידה והפרטים אשר נמסרו בהזמנה אינם נכונים או מדויקים, החברה לא תהיה אחראית על כל עיכוב באספקה או לאי אספקה שתגרם כתוצאה מכך. החברה מתחייבת לעשות ככל האפשר כדי להביא לידיעת הרוכש על כל עיכוב או איחור באספקה.

ביטול עסקה

הרוכש רשאי לבטל רכישת מוצר עד 14 ימים מיום קבלתו, כאשר המוצר יוחזר סגור ובאריזתו המקורית ללא סימני פתיחה או שימוש, מוצרים הניתנים להעתקה, הקלטה, שכפול או כאלה שהורכבו לא יוחזרו אלא באישור בכתב מהחברה.

כל הנאמר בחלק זה הוא בהתאם ובכפוף לתקנון חוק הגנת הצרכן התש מ"א – 1981 והרוכש יכול לבטל את העסקה בהתאם לחוק זה.

ביטול העסקה יתאפשר באמצעות פנייה בכתב לחברה בפקס שמספרו: 04-6480420 או למייל שכתובתו: Kobeydavid@gmail.com וכאשר יינתן אישור מהחברה על קבלת הפניה.

רשאית החברה להודיע על דבר ביטול העסקה תוך 14 יום ממועד ביטולה, כמו כן היא רשאית להשיב את מחיר העסקה או חלק ממנה בניקוי עלויות משלוח. במידה והחברה תאלץ לשאת בעלויות נוספות כמו: דמי ביטול לחברת האשראי, ינוכו עלויות אלה מהזיכוי לרוכש.

מובהר כי ביטול העסקה מותנה בהחזרת המוצר באריזתו המקורית בשלמותו ללא פגיעה או נזק למוצר. במידה וימצא ראוי להחזרה ולאחר שנבדק ע"י החברה יזוכה הרוכש כנאמר בתקנון זה.

במידה והוחזר המוצר לחבר במקרה של ביטול העסקה לאחר קבלת המוצר או שהמוצר כבר נשלח ידאג הרוכש להחזיר את המוצר ויישא בעלות ההחזרה, בכפוף לתנאי ההחזרה.

החברה תישא בעלות החזרת המוצר באם ימצא ויוסכם על ידה שנפל בו פגם ואין זה באחריות הרוכש. במקרה ובוטלה העסקה לאחר יצאת המשלוח ע"י החברה לחברת השילוח יחויב הרוכש בעלות המשלוח.

החברה רשאית לבטל את העסקה/המכירה מהסיבות הבאות:

·         אם אחד או יותר מהפרטים אשר נמסרו ע"י הרוכש בעת ביצוע ההזמנה אינם נכונים או מדויקים.

·         אם יודע לחברה כי הרוכש מתכוון לסחור במוצר.

·         נפלה טעות בכתב/בתיאור או במפרט המוצר.

·         במקרה של תקלת תקשורת אשר מנעה את השלמת מכירת המוצר.

·         מלחמה, אירוע טרור, כוח עליון

·         המכירה בוצעה באופן בלתי חוקי ע"י הרוכש

הודעה בדבר ביטול המכירה תימסר לרוכש בטלפון או באמצעות כתובת המייל אותה מסר בעת ביצוע ההזמנה. במקרה זה מתחייבת החברה לא לחייב את הרוכש, במידה ובוצע חיוב תשיב החברה לרוכש את מלואו התשלום ששולם.

הרוכש מסכים כי לא תהיה לו כל דרישה/טענה/תביעה מכל סוג שהיא בגין ביטול העסקה כנאמר בסעיף זה והחברה לא תישא בכל נזק, ישיר או עקיף שנגרם לרוכש לצד ג' בעקבות רכישת המוצר.

במידה ונודע לחברה לאחר ביצוע המכירה כי המוצר שהוזמן חסר במלאי, החברה רשאית לבטל את העסקה או להציע מוצר חליפי כנגדו. הרוכש לא יוכל לטעון/לדרוש או לתבוע בעניין זה והחברה לא תישא בכל נזק ישיר או עקיף שנגרם לרוכש או לצד ג' בעקבות רכישת המוצר.

הגבלת אחריות של מפעילת האתר

מובהר בזאת למשתמש כי המידע הקיים באתר הינו כללי ואינו מהווה המלצה ו/או חוות דעת ו/או הצעה לרכישת מוצר כלשהו מטעם החברה, ועל כן מודע המשתמש ומסכים לכך שכל הסתמכות על הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר נעשה לפי שיקול דעתו ובאחריותו הבלעדית.

כל המידע המופיע באתר הנו נכון ומדויק ככל האפשר. ייתכן והנאמר באתר או בחלק ממנו איננו מידע שלם או מלא, וכי יתכן שנפלו טעויות טכניות או אחרות אשר יתוקנו על ידי החברה באופן מידי עם היוודע לה עליהן. החברה אינה אחראית לאי דיוקים, או לטעויות שנפלו במקרים בהם נקטה בכל האמצעים בכדי למנוע טעויות אלו.

החברה לא תהיה כל אחראית על כל מידע המופיע באתר כפי שנמסר על ידי צדדים שלישיים ואינה אחראית למידת הדיוק של מידע זה. אף על פי כן, החברה תנקוט בכל האמצעים שבידיה על מנת לוודא שכל המידע הרלוונטי שמקורו בצדדים שלישיים יהיה מדויק עד כמה שאפשר.

החברה אינה יכולה להתחייב שהאתר יפעל ללא תקלות או הפסקות, ללא טעויות, ויהיה חסין מפני פריצה, נזקים, תקלות תוכנה וחומרה או בקווי התקשורת לאתר, בין אם אצל החברה ובין אם אצל ספקיה, והמשתמש/רוכש מאשר ידיעה זו מראש.

החברה אינה אחראית לכל נזק הנגרם כתוצאה מ"וירוסים" או יישומי תוכנה למיניהם, לציוד המחשב של המשתמש או לכל רכוש אחר של המשתמש, שיגרמו בשל גישה, גלישה או שימוש באתר, ובכלל זאת, בשל הורדת מידע ולמשתמש/רוכש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה בהקשר זה.

החברה לא תהיה אחראית על כל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי מתאים או שגוי במוצרים שנרכשו. התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות. החברה אינה אחראית על מוצרים שהתקנתם תלויה ברוכש ושניזוקו כתוצאה מהתקנה שגויה.

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל אופן שהוא ולא יישאו בכל נזק ישיר או עקיף שייגרם למשתמש/רוכש או צד שלישי, עקב שימוש או רכישה באתר שלא בהתאם לתקנון זה או עקב מניעה כלשהי מהגישה או השימוש באתר בכל עילה משפטית שהיא, לרבות הכנסה ו/או מניעת רווח. השימוש באתר הנו באחריות המשתמש בלבד.

עוד מובהר, כי המוצרים המופיעים באתר משווקים על ידי החברה אך לא מיוצרים על ידה. כל המוצרים באתר נבחנו ונבדקו בקפידה והינם באיכות גבוהה ובעלי תו תקן המיועדים לגיל הרך, כשהאחריות לתקינותם ובטיחותם הינה של היצרנים הרלוונטיים ולרוכש לא תהיה כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד החברה בעניין זה. תקופות האחריות למוצרים מפורטות באתר.

שירות לקוחות

האתר הוקם מתוך רצון גם להרחיב את פעילותו במרחב הדיגיטלי ואף יותר מכך מתוך אהבה גדולה למכירת מוצרים לתינוקות וגיל הרך, נשמח לשמוע דעתכם בכל הצעה לשיפור וייעול נראות האתר.

קישורים נלווים באתר

אין החברה מתחייבת לאמינות או שלמות המידע המופיע באתרים המקושרים בתוכה וכי האחריות המלאה בגין שימושם הוא באחריות המשתמש בלבד.

אבטחה וסודיות

החברה תעשה ככל הניתן כדי לשמור על סודיותם ופרטיותם של המשתמשים באתר, ותעשה ככל שבאפשרותה למנוע העברת מידע כלשהוא לצדדים שלישיים.

מובהר כי האתר מוצפן ומאובטח בצורה המתקדמת ביותר כיום בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בתחום האינטרנט, במידה ומשתמש סבור שפרטיותו נפגעה באופן כזה או אחר, הוא מתבקש ליידע את החברה על כך באופן מידי על מנת שתלונתו תיבדק בהקדם.

החברה מתחייבת שלא להעביר ו/או לחשוף פרטי משתמשים באתר ובכלל זה אמצעי התשלום (למעט במקרים אשר הינה מחויבת על פי דין לעשות כן), וכן מתחייבת לנקוט באמצעי זהירות מתאימים על מנת לשמור בסודיות ככל שניתן, כל מידע אישי אודות המשתמשים באתר ומניעת הגעתו של מידע זה לצדדים שלישיים.

החברה לא תישא באחריות לכל נזק שהוא עקב חדירה בלתי מורשית למידע באתר ו/או שימוש בו לרעה על ידי צד שלישי ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה בעניין זה. למען הסר ספק מובהר, כי היות ומדובר בחנות וירטואלית במרחב מקוון, לא ניתן להבטיח באופן מלא את המידע באתר מפני גורמים חיצוניים.

המשתמש מסכים ומאשר בזאת, כי החברה ו/או מי מטעמה יהיו רשאים לפנות אליו באמצעות דואר אלקטרוני או בטלפון למטרות מכירה ושיווק מוצרים. במידה והוא מעוניין להפסיק שירות זה יודיע על כך לחברה בדואר אלקטרוני.

 

מבצעים והטבות

החברה תהיה רשאית להציע מבצעים באתר על פי שיקול דעתה בלבד. המבצעים יעמדו בתוקף עד למועד האחרון המפורט או עד לגמר המלאי לפי המוקדם ביניהם, בהתאם לתנאי המבצע. החברה תהיה רשאית לפתוח במבצע, לשנות או להפסיק מבצע בכל עת לפי שיקול דעתה הבלעדי ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כנגדה בעניין זה.

החברה רשאית לעדכן מפעם לפעם את המידע הקיים באתר או חלק ממנו ולמשתמש לא תהיה כל טענה/דרישה או תביעה כלפי החברה בעקבות שינויים אלה.

מובהר בזאת כי משתמש אשר אינו מסכים לתנאים, הכללים, ההודעות הכלולים בתקנון תנאי שימוש זה, אינו מורשה להשתמש באתר ומתבקש לא לעשות בו כל שימוש.

logo בניית אתרים